Przejdź do głównej treści
  • Małe cuda
MAŁE CUDA Aleksandra Kuźmicka
Przejdź do sekcji Opinie
Cena 199,00 zł
szt.
Czas wysyłki: 48 godzin
Dostawa od 15,99 zł - Dpd Punkt (Polska)

Wybierz dogodny punkt.

Dostępność:
na wyczerpaniu

Opis

 Dziecięca kurtka 

Dziecięca kurtka w bardzo modnym od kilku sezonów fasonie parki.

Uszyta została z tkaniny kurtkowej odpornej na wiatr i deszcz.

Idealnie sprawdzi się się nadchodzącą jesienią jak również wczesną lub ciepłą zimą i wiosną.

Parka posiada podszycie z mięciutkiego i miłego, kożuszka.

Lekko wydłużony tył chroni plecki przed wiatrem i zimnem.

Kaptur obszyty jest ekologicznym futerkiem bardzo wysokiej jakości. (futerko jest na stałe przyszyte do kaptura)

Kurtka zapina jest na zamek.

Posiada regulowany sznurek w pasie.

kurteczkę należy prac w pralce na programie codziennym w 30 stopniach wirowanie 1200 ,

po wyjęciu z pralki kurteczkę należy mocna wytrzepać, wtedy futerko zachowa swój piękny wygląd na długo.

 

 

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Certyfikat Oeko-Tex (tekstylia są wolne od szkodliwych substancji chemicznych). Producenci posiadający certyfikat: Producent ociepliny kurtkowej, Producent dzianiny wewnętrznej Luna, producent dzianiny dresowe.
  • Certyfikat TUV(wyrób spełnia określone kryteria i zdefiniowane aspekty istotne dla bezpieczeństwa). Producenci posiadający certyfikat: Producent ociepliny kurtkowej.
  • Pielęgnacja: Czyszczenie chemiczne: NIE, Możliwość prasowania: NIE, Możliwość prania w pralce: TAK(30 °C), Suszenie w suszarce: NIE, Możliwość wybielania: NIE
  • Produkt wyprodukowany w Polsce
  • Drogi kliencie Jesteśmy Polską marką, która projektuje i szyje wszystkie rzeczy w naszej pracowni na zamówienie. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy ponieważ są to produkty nieprefabrykowanyme i nie podlegają prawu odstąpienia od umowy. Jeżeli jednak produkt okaże się niedopasowany tak jak byście chcieli dokonujemy bezpłatnych przeróbek. Odstąpienie od umowy przysługuje na towary zamówione wyłącznie z zakładki "Dostępne od ręki"

Producent

Małe cuda Aleksandra Kuźmicka

Rudka 2E

12-100 Szczytno, Polska

malecuda326@gmail.com

Cechy produktu

Czas realizacji

  • Czas realizacji Termin wysyłki przypisany jest do każdego towaru na stronie i przeliczany jest na dni ROBOCZE po zaksięgowaniu wpłaty ,jest to czas orientacyjny i może ulec wydłużeniu do 5 dni ROBOCZYCH

Zgodność towaru ze zdjęciem

  • Zgodność towaru ze zdjęciem Każdy towar może różnić się od zdjęcia np.przesunięciem wzoru,wielkością przypisaną do rozmiaru itp.

Opinie

Liczba ocen: 100
Oceń i opisz